כתבות

EA Sports FC 24: עידן חדש של משחקי כדורגל מתחיל

EA Sports FC פיפא 24: עידן חדש של משחקי כדורגל מתחיל

התרגשות באוויר כאשר ענקית המשחקים EA Sports חושפת את הטריילר הראשון של FC 24, משחק הכדורגל המצופה שלה. אבל הנה הטוויסט: לראשונה מאז 1993, המשחק הזה מגיע ללא מיתוג פיפ"א. הבדלים כספיים בין הצדדים הובילו לסיום החוזה, מה שהפך את FC 24 למשחק שעומד בפני עצמו, מוכן לרתק את קהילת משחקי הכדורגל.

הדיווחים חושפים כי הפיצול בין EA Sports לפיפ"א התרחש עקב דרישה של פיפ"א להכפיל את הסכום ששילמה EA מדי שנה עבור השימוש בזיכיון ובמונדיאל. סכום מדהים זה הגיע לכ-150 מיליון דולר בשנה. כתוצאה מכך, EA Sports החליטה באומץ להתקדם עם חזון חדש, והציגה את FC 24 כגרסה חדשה למשחקי כדורגל.

לפי EA, FC 24 מביא לשולחן תכונות חדשות וחידושים מרגשים. דגמי הנגנים עוצבו מחדש לחלוטין, מה שמבטיח חווית משחק סוחפת יותר. עם אנימציות חלקות יותר ומאפיינים ייחודיים, כל שחקן הופך לדמות מיוחדת בתוך המשחק. למרות שזה אולי נשמע מזכיר את הכותרים הקודמים של פיפא, EA Sports מבטיחה שהמעבר למנגנון Hypermotion V מסמן קפיצת מדרגה משמעותית בריאליזם. באמצעות מידע נפחי שנלכד מ-180 שחקנים מקצועיים, FC 24 שואף לספק רמת אותנטיות שטרם נראתה כמותה.

כדי להשיג דגמי שחקנים ואנימציות מציאותיות יותר, EA שדרגה את מנגנון Frostbite. שיפור זה מאפשר תנועות חלקות יותר וייצוגים מדהימים ויזואלית של השחקנים. בנוסף, FC 24 מציג תכונה חדשה ומלהיבה: היכולת לשלב שחקנים מקצועיים עם שחקנים מקצועיים במצב ה-Ultimate Team, המציע טוויסט רענן על יצירת צוות ומשחקיות.

סמנו ביומנים שלכם, אוהדי כדורגל! FC 24 אמור לצאת ב-22 בספטמבר להזמנה מראש, עם ההשקה הרשמית ב-29 בספטמבר. המשחק יהיה זמין בכל הפלטפורמות הגדולות, ויבטיח שאף גיימר נלהב לא יפספס את האקשן. בין אם אתה מעדיף מחשב, פלייסטיישן 4 או 5, Xbox Series X ו-S, Xbox One, או אפילו את ה-Nintendo Switch, FC 24 יהיה שם כדי לספק את צרכי המשחקים שלך.

בעודנו נפרדים מהמיתוג של פיפא, FC 24 סולל את הדרך לעידן חדש של משחקי כדורגל. EA Sports נחושה לספק חוויה בלתי נשכחת, מלאה בהתרגשות, ריאליזם ושמחה מהמשחק היפה. אז, שרוך את המגפיים הווירטואליים שלך, תפוס את הבקר שלך והתכונן לצאת למסע מותח עם FC 24. עולם משחקי הכדורגל לעולם לא יחזור להיות אותו הדבר!