קונסולה

הגבלת גיל

חברת הפצה

משחקי סימולטור
דף הבית » משחקי סימולטור

משחקי סימולטורים

משחקי סימולטורים הם משחקים שמנסים להדמות למציאות באופן ריאליסטי או פנטסטי. משחקי סימולציה הם סוג של משחקי סימולטורים שמדמים תהליכים, אירועים או פעילויות בעולם האמיתי או הדמיוני. ישנם משחקי סימולטורים וסימולציה לכל הטעמים והעניינים, ואנחנו נציג לכם כאן כמה דוגמאות למשחקים אלה לפלייסטיישן, אקסבוקס ומחשב.

משחקי סימולטורים נפוצים כמו Football Manager 2022 – משחק שבו אתה מנהל מועדון כדורגל ועושה החלטות אסטרטגיות. The Sims 4 – משחק שבו אתה יוצר ושולט בדמויות וחיים וירטואליים. Microsoft Flight Simulator – משחק שבו אתה מטיס מטוסים של סוגים וגדלים שונים בעולם ריאליסטי. Euro Truck Simulator 2 – משחק שבו אתה מוביל מטען ברחבי אירופה ומותאם אישית את המשאיות שלך. Stardew Valley – משחק שבו אתה חורש, חופר, דוג ומתחבר לתושבים בעיירה כפרית מקסימה. Jurassic World Evolution 2 – משחק שבו אתה בונה ומנהל פארק דינוזאורים משלך, ומתמודד עם האחריות והסיכונים של יצירת חיים עתיקים. Halo Infinite – משחק שבו אתה משחק כמאסטר צ’יף, הסופר-חייל האגדי, ומלחם להציל את האנושות מפני האיום החדש של הבנאיים. Farming Simulator 22 – משחק שבו אתה מנהל חווה ומטפח חיות, צמחים ומכונות חקלאיות.

משחקי סימולציה הם משחקים שמדמים באופן ריאליסטי או פנטסטי את המציאות, ומאפשרים לשחקנים לחוות תחומים, פעילויות ומצבים שונים. אם אתם אוהבים משחקי סימולציה, אתם יכולים למצוא מגוון רחב של אפשרויות לכל הקונסולות: סוני פלייסטיישן, אקסבוקס ומחשב באתר שלנו במחירים הזולים בישראל.