מדיניות החזרת מוצרים

מידע כללי:

הסכם ומדיניות זו חלה על האופן שבו bGamer מאפשרת החזרת מוצרים מהמשתמשים והצרכנים (ולהלן בלשון יחיד: "משתמש") באתר www.b-gamer.co.il  (להלן: "האתר"). הסכם ומדיניות זו חלה על האתר ועל כל המוצרים והשירותים המוצעים בו על ידי bGamer.

מדיניות החזרת המוצרים וביטול הזמנות כפופים למדיניות וחוקי המדינה בה נמצא המוכר וכפופים לתנאי השימוש של אתר מסחר אלקטרוני שעבורו האתר נותן את השרות. האתר יאפשר החזרת כל מוצר אשר הוחזר באריזתו המקורית מבלי שנפתח והוצא מאריזתו המקורית, נעשה בו שימוש, והמוצר לא נפגם - ובלבד שהמוצר הוחזר בהתאם לקבוע בתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע“א – 2010, תוך 14 יום ממועד קבלת המוצר. הכול בכפוף לאמור בסעיפים הבאים.

כל נזק שידווח מרגע קבלת המוצר יחשב כנזק שנגרם על ידי הקונה. במקרה קבלת ההודעה לפי תנאים אשר פורטו, האתר יפתח בהליך יצירת קשר ופתיחת פנייה כנגד הספק לפי תנאי הגנת הקונה של אותו ספק שותף שממנו נרכש/ו המוצר/ים. לאתר אין אחריות בדבר החזרת הכספים ו/או פריטים ו/או החלטה סופית בדבר פיצוי הרוכש. האתר יפעל לפי קבלת החלטה של אותו אתר שותף שמולו מתנהל ההליך ותנאי הספק.

בכל פניה לגבי מוצר פגום/מוצר שהתקבל שונה מכפי שתואר, האתר עשוי לבקש מהקונה לשלוח את המוצר חזרה אל המוכר בתמורה להחזר כספי מלא, כאשר עלות המשלוח היא על חשבון הקונה בלבד. בכל מקרה של החזרת מוצר אל המוכר, עלות המשלוח תהיה על חשבון הקונה, לפי מדיניות האתרים השותפים ובכפוף למדיניות האתר. יודגש, כי החזרת טובין באריזה המקורית שלא נפתחה תהווה ראיה מספקת לאי עשיית שימוש בהם.

במידה ויש עיכוב במועד הגעה של הזמנה/ות לכתובת אשר סופקה על ידי הלקוח בעת הרכישה, יש להודיע לחברת bGamer, בהודעה בכתב על עיכוב של ההזמנה/ות. יש להודיע על העיכוב לא יאוחר מ-30 יום מתאריך ביצוע ההזמנה/ות. באחריות הלקוח להודיע על כך לאתר באפיקי ההתקשרות, בסמוך למועד קבלת המוצר.

האתר אינו נושא במישרין או עקיפין באחריות כשהיא להחזר הכספי ו/או לסכום ההחזר הכספי שהתקבל מהאתרים השותפים בכל מקרה ובכלל זה, סירוב, ביטול, עיקוב, עיקול, הוצאות נוספות, מחדל ועוד.

בכדי שהמוצר שברשות המשתמש יהיה כשיר להחזרה, הוא חייב להיות חדש ולא פדוי בפלטפורמה (ייתכן שיתבקשו הוכחות לכך).

1. מוצרים שאינם ניתנים להחזרה

טרם בקשת זיכוי אודות רכישה, על המשתמש להכין מבעוד מועד:

  •  קבלה או הוכחה לעסקה.
  • הוכחה שחשבון המשתמש לא הופעל בקונסולה/קוד המוצר לא נפדה.
  • כל הוכחה אחרת אשר הלקוח יתבקש לספק.

מקרים בהם החברה לא תאפשר החזרת מוצר/ביטול עסקה:

  • הפעלה מהווה התחברות.
  • ברכישת מוצר דיגיטלי, הלקוח מסכים לוותר על זכותו להזדכות מהרכישה במקרה שהוא הפעיל או הוריד את המוצר או הפעיל את החשבון המכיל את המוצר בקונסולה שלו. הפעלת החשבון או הורדה של המוצר תחשבנה כשימוש במוצר ותגרום לפדייתו. הלקוח יהיה אחראי לוודא שהמוצר שהוא רוכש מתאים לקונסולה או למחשב האישי שלו ולא יקבל החזר או זיכוי במקרה של אי התאמה.
  • לא תינתן האפשרות להזדכות על מוצר/קוד מוצר/חשבון משחק אשר נפדה.
  • לא תינתן האפשרות להזדכות על מוצר/קוד מוצר/חשבון אשר הופעל בפלטפורמה/קונסולה.
  • לא תינתן האפשרות להזדכות על מוצר במידה והמחשב/קונסולה של הלקוח לא עמדו בדרישות ההפעלה של המשחק/התוכנה.
  • לא תינתן האפשרות להזדכות על כרטיסי מתנה, מוצרים שנפדו, רישיונות שהופעלו, מוצרים שנפתחו, מוצרים שעברו שימוש.

ייתכן ובמקרים מסוימים הלקוח יידרש להמתין עד 7-8 ימי עסקים לבחינת המקרה ולבדיקת החברה כי אכן לא נעשה כל שימוש במוצר. כל בקשה להחזר כספי/החזרת מוצר/שינוי עסקה/ביטול עסקה יינתן על פי חוק ובהתאם לשיקול דעתה הבלעדי של bGamer ובחינת המקרה. במידה וקיבלתם אישור להחזר כספי הוא יינתן אך ורק לאמצעי התשלום בו בוצעה העסקה.

2. כתב אי ויתור

במידה וbGamer לא תקפיד על ביצוע תנאי כלשהו מהתנאים או מההתחייבות הכלולים בהסכם זה, לא ייחשב הדבר כוויתור על זכות או סעד כלשהם שעשויים לעמוד לרשותה, ולא יפורש כוויתור על כל הפרה עתידית של התנאים או ההתחייבויות הכלולים בהסכם זה, אשר ימשיכו לפעול במלוא תוקפם.

שום ויתור על ידי מי מהצדדים על הפרה כלשהי של הוראה מהוראות הסכם זה לא תיחשב כוויתור על הפרה עתידית או קודמת כלשהי של אותה הוראה או של הוראה אחרת.

עגלת קניות
חיפושים נפוצים:
Start typing to see products you are looking for.
bGamer הבית של הגיימרים

בואו נהיה חברים!

הרשמו לניוזלטר שלנו
וקבלו 20₪ הנחה
לקנייה באתר
ברכישה מעל 150₪

חיפשתם מוצר ולא מצאתם אותו?

ספרו לנו על כך!

רק כמה פרטים קטנים והמוצר באתר 😉