קונסולה

הגבלת גיל

חברת הפצה

משחקי ספורט ומרוצים
דף הבית » משחקי ספורט ומרוצים

משחקי ספורט ומרוצים

אם אתם מחפשים להרגיש את האדרנלין והתחרותיות של משחקי ספורט ומרוצים, אתם במקום הנכון. באוסף המשחקים הזה, אתם יכולים לבחור מתוך מגוון רחב של סוגי משחקי ספורט או משחקי מרוצים, ולהתאים את החוויה לטעמכם ולרמת הקושי שלכם. אתם יכולים לשחק בכל קונסולה שאתם רוצים, בין אם זה סוני פלייסטיישן, אקסבוקס, או מחשב. אתם יכולים גם לשחק במצב רב משתתפים, ולהתחרות עם שחקנים אחרים מרחבי העולם, או לשחק במצב יחיד, ולהתמקד במצב קריירה.

אם אתם אוהבים לשחק או לצפות בספורט, אתם תמצאו באוסף המשחקים הזה את הספורט האהוב עליכם. אתם יכולים לשחק במשחקי קבוצה כמו כדורגל, כדורסל, ובייסבול, ולבנות את הקבוצה החזקה ביותר. אתם יכולים גם לשחק במשחקי אישיים כמו טניס, גולף, וביליארד, ולהראות את הכישורים שלכם. אתם יכולים לבחור מתוך אלפי שחקנים וקבוצות אמיתיים, או ליצור את השחקן שלכם במצב הקריירה. אתם יכולים לשחק במצבים שונים, כמו טורניר, ליגה, או סיפור, ולחוות את הדרמה וההתרגשות של הספורט.

  • FIFA 24: המשחק האולטימטיבי לאוהבי הכדורגל, עם גרפיקה, פיזיקה, וגיימפליא מציאותיים. שחקו עם או נגד הקבוצות והשחקנים האהובים עליכם מרחבי העולם, במצבים שונים כמו קריירה, טורניר, או אונליין. המשחק זמין לשחק במחשב, אקסבוקס, וסוני פלייסטיישן. המשחק כולל גם את המוד החדש EA SPORTS FC 24, שמאפשר לכם ליצור את המועדון שלכם, לגייס שחקנים, להתאמן, ולהתחרות בליגות וטורנירים ברחבי העולם.
  • NBA 2K24: המשחק המוביל לאוהבי הכדורסל, עם השחקנים והקבוצות הטובים ביותר מה-NBA ומעבר. שחקו עם או נגד החברים שלכם, במצבים שונים כמו קריירה, myteam, או אונליין. המשחק זמין לשחק במחשב, אקסבוקס, וסוני פלייסטיישן. המשחק כולל גם את המצב החדש Storylines, שמספר את הסיפורים האמיתיים של השחקנים המובילים בליגה, ומאפשר לכם להשפיע על הקריירה שלהם.
  • MLB The Show 23: המשחק המושלם לאוהבי הבייסבול, עם קבוצות, שחקנים, ואצטדיונים אותנטיים. חוו את ההתלהבות והאינטנסיביות של המשחק, עם גרפיקה מרהיבה, אנימציות חיות, והפרשנות מקצועית. המשחק זמין לשחק באקסבוקס וסוני פלייסטיישן. המשחק כולל גם את המצב החדש Storylines, שמציג את ההיסטוריה והתרבות של הבייסבול, ומאפשר לכם להיות חלק מהאגדות של המשחק.
 

תאיצו את הדופק שלכם במשחקי המרוצים הטובים ביותר שיש להציע. אתם יכולים לנהוג על מכוניות, לרכב על אופנועים, לשוט בסירות, להטיס מטוסים, ועוד. אתם יכולים לבחור מתוך מאות דגמים של כלי רכב, מקלאסיים לחדשניים, ולהתאים אותם לטעמכם. אתם יכולים לשחק במסלולים שונים, ממסלולי מרוץ מקצועיים לכבישים ציבוריים, ולהתמודד עם תנאי מזג אוויר וסביבה משתנים. אתם יכולים לשחק במצבים שונים, כמו גראנד פרי, טיים אטאק, או דריפט, ולהציג את היכולות שלכם.

  • Forza Horizon 5: המשחק הפתוח העולם המרוץ, המוגדר במקסיקו היפה והמגוון. חקרו את הנוף המדהים, תחרו עם מאות מכוניות, והתאימו את הרכב שלכם. המשחק תומך במצב רב משתתפים עד 72 שחקנים באותו העולם, ומאפשר לכם ליצור את המסלולים והאירועים שלכם. המשחק זמין לשחק במחשב ואקסבוקס.
  • Need for Speed: Heat: המשחק הרחוב המרוץ, המוגדר בפאלם סיטי החיה והצבעונית. תחרו עם הצוות שלכם, הימלטו מהמשטרה, והתאימו את הרכב שלכם. המשחק משלב בין מרוץ יומי למרוץ לילי, ומאפשר לכם להשתמש באפליקציית הנייד של המשחק להתחבר עם שחקנים אחרים. המשחק זמין לשחק במחשב, אקסבוקס, וסוני פלייסטיישן.
  • Gran Turismo 7: המשחק הסימולטור המרוץ, עם אוסף עוצמתי של מצבי משחק, כולל קמפיין GT, ארקייד, ובית ספר לנהיגה. בחרו מתוך יותר מ-420 כלי רכב עם מגוון הנע בין מנועים קלאסיים למכוניות-העל החדישות ביותר. קבלו פירוט חסר תקדים ואת התחושה והאחיזה הייחודית של כל כלי רכב בעודכם עולים על המסלול וחוצים מעל 90 תוואים בתנאי מזג אוויר דינמיים, כולל מסלולים קלאסיים מההיסטוריה של GT. המשחק זמין לשחק בסוני פלייסטיישן.

אם אתם מחפשים להנות ממשחקי ספורט ומרוצים ברמה הגבוהה ביותר, אתם מוזמנים להתרשם מאוסף המשחקים העצום שלנו. המשחקים באוסף הם המשחקים הטובים ביותר בקטגוריה, ומציעים גרפיקה מדהימה, פיזיקה מציאותית, ושליטה מושלמת. המשחקים תומכים במצב רב משתתפים, ומאפשרים לכם לשחק עם או נגד שחקנים אחרים באינטרנט או במסך מחולק.