כתבות

NBA2K 24: משהו טוב קורה פה

NBA2K 24 - קנו עכשיו במחיר הזול בישראל

אתם מוכנים לחוויית משחק חדשה ומרגשת? NBA 2K24 תכף כאן והוא כבר משגע אותנו, הוא ישחורר אלינו רשמת ב-9 בספטמבר. המשחק החדש עומד להיות מרגש במיוחד, 2K מתכננים מחווה לבבית לכוכב הלייקרס האגדי, קובי בראיינט.

בואו קודם כל נדבר על קובי, אייקון אמיתי שהותיר חותם בל יימחה על עולם הכדורסל. שלוש שנים לאחר מותו הטרגי בתאונת המסוק, NBA 2K24 מכבד את מורשתו בכך שהוא מציג אותו על העטיפה. המוד "Mamba Moments" לוקח אותנו למסע נוסטלגי דרך כמה מהמשחקים הגדולים של לוס אנג'לס לייקרס, ומשמש כחגיגה לקריירה שאין שניה לה של בראיינט.

אבל רגע, יש עוד! NBA 2K24 עומדת לחולל מהפכה בעולם המשחקים עם יכולת חדשה של Crossplay. לראשונה בתולדות הסדרה, לשחקנים ב-PlayStation 5 ו-Xbox Series X|S תהיה הזדמנות להתחרות זה בזה. רק דמיינו את הריגוש של משחק נגד חברים או אנשים שונים מרחבי העולם עם קונסולת משחקים אחרת. תכונה פנטסטית זו משחררת מחסומים ומקרבת את בין קהילת הגיימרים.

וזה לא הכל – NBA 2K24 מביא איתו השנה עוד תכונה חדשנית בשם ProPLAY. מנגנון האנימציה המדהים הזה משתמש בסרטונים אמיתיים של שחקנים על המגרש כדי לשפר ולחדד את התנועות שלהם במהלך המשחק. התוצאה המתקבלת היא רמה חסרת תקדים של ריאליזם ונזילות שתשאיר אתכם ביראת כבוד. התכוננו לחוות את משחק הכדורסל כמו שלא חוויתם מעולם, עם שחקנים דינאמים ומגיבים בדיוק כמו השחקנים במציאות.

רוצו לסמן ביומנים שלכם, 8 בספטמבר הוא התאריך, NBA 2K24 יגיע למדפים עבור PlayStation 5 ו-Xbox Series X|S. המשחק יהיה זמין בשלוש גרסאות: המהדורה הרגילה, מהדורת קובי בראיינט ומהדורת Black Mamba. עם זאת, המהדורה המדהימה ביותר היא מהדורת יום השנה ה-25, הכוללת מנוי ל-12 חודשים ל-NBA League Pass. עם המהדורה המיוחדת הזו, תוכלו ליהנות מצפייה ב-NBA ובכל המשחקים המלהיבים שלה ישירות מקונסולת המשחקים שלכם.