כתבות

הפעלת משחק דרך Steam

הפעלת משחק דרך Steam

למי מכם שלא מכיר, Steam זו הפלטפורמה המובילה בעולם לרכישה, הורדה, ושיתוף משחקי מחשב. עם יותר מ-30,000 משחקים זמינים בחנות אונליין שלהם, ועם קהילה ענקית של מיליוני שחקנים, יוצרים, ומפתחים, Steam זה המקום המושלם למצוא את המשחק הבא שלכם, לשחק במצב יחיד או אונליין, ולחוות אותו באיכות הגבוהה ביותר.
אם אתם משחקים במשחקי מחשב, אתם חייבים להתקין את Steam על המחשב שלכם. במדריך זה, אנחנו נלמד איך לעשות זאת בצורה קלה ומהירה.

איך להוריד ולהתקין את Steam?

ההורדה וההתקנה של Steam הן תהליכים פשוטים וחינמיים, שלוקחים רק כמה דקות. הנה השלבים שאתם צריכים לעקוב אחריהם:

  1. יש להיכנס לאתר של steam – לחצו כאן
  2. לחצו על הכפתור הירוק עליו כתוב "הורד את Steam" בצד ימין למעלה.
  3. הורידו את הקובץ SteamSetup.exe למחשב שלכם, והפעילו אותו.
  4. הסכימו לתנאי השימוש של Steam, ובחרו את השפה והתיקייה שבה אתם רוצים להתקין את התוכנה.
  5. המתינו עד שההתקנה תסתיים, ואז הפעילו את Steam.

התקנת Steam

איך ליצור חשבון ולהתחבר ל-Steam?

לאחר שהתקנתם את Steam במחשב האישי שלכם, עליכם ליצור חשבון חדש או להתחבר לחשבון קיים, בכדי להשתמש בכל השירותים של השירות.

  • אם אין לכם חשבון Steam, לחצו על "Create New Account" בחלון הכניסה, ומלאו את הפרטים הדרושים: שם משתמש, סיסמא, כתובת אימייל, ושאלת אבטחה. אחר כך, אשרו את ההרשמה שלכם באמצעות האימייל שקיבלתם מ-Steam, והכנסו לחשבון שלכם.
  • אם יש לכם חשבון Steam, התחברו באמצעות שם המשתמש וסיסמא שלכם בחלון הכניסה, ולחצו על "Login". אם הפעלתם את האופציה של Steam Guard, תצטרכו להזין קוד אימות אותו תקבלו באימייל או בנייד, כדי להשלים את ההתחברות.

התחברות לSteam

איך להפעיל מוצר ב-Steam?

אחד היתרונות הגדולים של Steam הוא שאתם יכולים לקנות משחקים ותוכן נוסף במחירים משתלמים, ולהוריד אותם למחשב שלכם בלחיצת כפתור. כדי להפעיל מוצר ב-Steam, אתם זקוקים לקוד הפעלה, שנקרא גם Steam Key, אותו קוד מאפשר לכם להוסיף את המוצר לספריית המשחקים שלכם. ישנם שתי דרכים עיקריות להשיג קוד הפעלה: