כתבות

Football Manager 2024: חידושים ושיפורים מרשימים

פוטבול מנג'ר 2024
Football Manager 2024 הוא המשחק החדש בסדרת המנג'ר הפופולרית והממכרת לעונת 2023/2024. המשחק החדש הוצג בסוף חודש ספטמבר 2023 וכולל מאות חידושים ושיפורים. FM 2024 יהיה המשחק ה-20 בסדרת Football Manager ויהיה גם האחרון מסוגו, סיום של תקופה. מה זה אומר? זה אומר שהמשחק שיבוא אחריו הולך להיות שונה לגמרי מכל מה שהכרנו. אבל קודם FM 2024. מכיוון שמדובר בחגיגות יום הולדת 20 לסדרת המנג'ר, מפתחי המשחק מבטיחים כי FM 2024 יהיה המשחק השלם והמלוטש ביותר בסדרה. הוא יביא עימו מגוון רחב של חידושים ושיפורים, גדולים וקטנים, וכמובן מאגר מעודכן לעונת 2023/24, כולל סגלים וחוקי מפעלים מעודכנים לעונה החדשה. מלבד החידושים והשיפורים הגדולים שיביא עימו Football Manager 2024, בהם התעסקנו בכתבות הקודמות, המשחק החדש כולל גם עשרות חידושים קטנים. אלו שינויים שאמנם פחות יהיו בולטים לעין, אך הם יכולים להיות משמעותיים ודרמטיים מאוד. רובם הגיעו בעקבות בקשות של מעריצי המשחק בפורום הרשמי. בכתבה זו נסקור אותם.

תכנון לוח משחקים חכם יותר

אחד המשמעותיים ביותר הוא השיפור המטורף שעשו בלוח המשחקים של המשחק. למעריצי מנג'ר הידועים כיצד נראה לוח המשחקים המסובך והאכזבני שכיהן על משטרו במשחקים קודמים. למרות התשוש שהיו חייבים להתמודד עמו, השוליים והעומסים במועדונים שמתמודדים במספר מפעלים המחמיאים לסדרת המשחקים לא הרשימו את חוקרי המשחק.

ב- FM 2024 חובר קופסה חשובה במילאת חילוף מדוע. הגילוי החשוב במשחק החדש הוא שמדובר במהלך שגורר איתו את השליטה על סטטוס המשחקים והסגל כולו שלך ושל היריבים שמחכים למגיעתך. ברוב תקופות הזמן שבמהלך הקריירה שלך כמנג'ר, תמצא את עצמך בסיטואציה שבה תשמע את עצמך מנסה להגן על השחקנים שלך ממטרות הפנדל אחרי סטרילי והשחקן שמולך מתקרב במהירות תוך שהוא מנסה למנוע שער מרחוק עם בעיטה גבריות. המשחק החדש הרבה יותר ברור, הוגן ופשוט מהמשחק הקודם במובן הטקטי.

כמו כן, תמצא בסופר המשחק החדש מספר אופציות חדשות בכל הנוגע להגדרה ויצירת דמות מנג'ר חדשה, והם באמת יעיפו אותך למרחקים מרשימים. המרכז החדש שנבנה באמת אטרקטיבי וזוכה לרוב חשיב מאוד מאחר וניתן בו לראות את כל המידע שאתה צריך על כל עניין הנוגע למועדון שאתה נוהג, הקריירה שלך וגם המשחקים שמחכים לך והיריבים שתפגוש בהם.

Footballl Manager 2024 למחשב
לרכישה במחיר הזול בישראל